Remis juniorów w Łękach
Zespół juniorów młodszych zremisował wczoraj mecz z Sołą Łęki 3:3 po bramkach Bartosza Borończyka, Piotra Krzywolaka oraz Nikodema Nicieji.
Po meczu w kilku zdaniach trener Marek Sojka podsumował wczorajszy występ młodzieży.
Był to pierwszy sparing Juniorów Młodszych Górnika przed nadchodzącym sezonem. W drużynie wystąpiło wiele zmian personalnych, dlatego potrzeba kilku spotkań aby nasi piłkarze zgrali się i lepiej rozumieli na boisku. W trakcie spotkania z Łękami współpraca układała się coraz lepiej z każdą minutą i jest to dobry prognostyk przed kolejnymi meczami. Każdy zawodnik dostał szansę zagrania conajmniej 60 minut i chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Dziękuję całej drużynie za zaangażowanie i życzę zdrowia i sukcesów w przyszłym sezonie.
Sikora - Sobik Jakub, Senkowski Wojciech, Palusiński Oskar, Maciej Antoni - Leśniak Jakub, Krzywolak Piotr - Brach Kaper , Rymarczyk Jakub, Nicieja Nikodem - Borończyk Bartosz oraz Kojm Beniamin, Nowak Patryk, Dętkoś Patryk, Borysiuk Wiktor.