Porażka w meczu jubileuszowym
Podczas wczorajszego święta piłkarskiego jakim był Jubileusz 100-lecia Klubu Sportowego Górnik Brzeszcze przegrywamy z czternastokrotnym Mistrzem Polski Górnikiem Zabrze 0:8.
Chociaż bramki podczas tego spotkania padały tylko dla zespołu gości to na trybunach panowała prawdziwa atmosfera święta która trwała do późnych godzin nocnych.
W przerwie meczu co warto odnotować nastąpiły pierwsze w historii klubu oświadczyny jednego z symapatyków naszego klubu które przebiegły pomyślnie, a także wystąpiła orkiestra górnicza.
Szersza relacja z całego wydarzenia niebawem.
KS Górnik Brzeszcze
Błazenek – Baraniak, D. Jędrusik, K. Jędrusik, Salepa – Piwowar, Czerwik, Sojka, Kawczak, Żmudka – Senkowski oraz Wielgus, Pydyn, Stachańczyk, Żmuda Matys, Kojm, Raczek, Kozieł, Walus.
Górnik Zabrze
Sokół – Paluszek, Janicki, Janża, Olkowski, Manneh, Nowak, Cholewiak, Dadok, Pacheco, Krawczyk oraz Włodarczyk, Lubaski, Liszka.