Górnik Brzeszcze vs Korona Harmęże

W sobotę 18 czerwca ostatnie spotkanie o mistrzostwo II Ligi Trampkarzy Podokręgu Oświęcim rozegrali młodzi piłkarze z Brzeszcz. Nasi zawodnicy podejmowali na własnym stadionie zespół Korony Harmęże. Był to ważny mecz, ponieważ ewentualna wygrana miała dać pierwsze miejsce w końcowej klasyfikacji drużyn. Trampkarze z Brzeszcz stanęli na wysokości zadania i pewnie pokonali rówieśników z Harmęż. Mecz zakończył się wynikiem 12:0, a bramki zdobywali: Ochman, Matyszkiewicz 2, Gancarz, Rozmus 2, Rak, Jasek 2, Multan, Mrowczyk, Walaszek. Piłkarze Górnika w zakończonych rozgrywkach zgromadzili 46 punktów (15 zwycięstw, 1 remis, 2 porażki), zdobyli 80 bramek tracąc 14. Oto skład z ostatniego meczu, a zarazem kadra, która przez cały sezon pracowała na zdobycie mistrzostwa II Ligi Trampkarzy:

Bramkarze: Walaszek Monika, Munik Sebastian

Obrońcy: Gomularz Kamil, Grabiarz Kamil, Leśniak Kacper, Gancarz Albert, Minta Dawid, Surzyn Tomasz.

Pomocnicy: Rozmus Gabriel, Rak Seweryn, Matyszkiewicz Jakub, Ochman Sebastian, Multan Patryk, Jasek Jakub,

Napastnicy: Gibas Przemysław, Mrowczyk Kacper

W kilku meczach nasi Trampkarze byli wspierani przez zawodników z drużyny Młodzików, którzy również przyczynili się do sukcesu starszych kolegów, a byli to Jakub Matys, Maksymilian Kojm, Mikołaj Matusik oraz Bartosz Gibas.

Dziękuję wszystkim zawodnikom za zaangażowanie w meczach i treningach, gratuluję odniesionego sukcesu i życzę powodzenia w nadchodzącym sezonie. Pragnę podziękować również rodzicom zawodników, zarządowi klubu Górnik Brzeszcze, trenerom pozostałych drużyn Górnika Brzeszcze i osobom związanym z klubem za owocną współpracę w ostatnim roku – Trener Marek Sojka.

Powiązana galeria: