Zakończenie sezonu Trampkarzy 2016/17

Dnia 23 Czerwca na stadionie w Brzeszczach odbyło się zakończenie sezonu drużyny Trampkarzy Górnika Brzeszcze. Z tej okazji młodzi piłkarze rozegrali mecz towarzyski z drużyną LKS Jawiszowice. Wynik tego spotkania nie miał większego znaczenia, celem było spotkanie się z drużyną z naszej gminy, z którą już od kilku lat nie graliśmy w zmaganiach ligowych. Po ciekawym meczu odbył się konkurs rzutów karnych oraz podsumowanie sezonu 2016/2017.

Nasi Reprezentanci rozgrywki w pierwszej lidze Wadowickiej zakończyli na 10 pozycji. Drużyna nie była zadowolona z takiego wyniku, natomiast zebrała przez ten rok ogromne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.

Ten dzień był ważny z dwóch powodów. Był to ostatni sezon w barwach naszego klubu naszej zawodniczki Moniki Walaszek. Występująca na pozycji bramkarza Monia dołączyła do Górnika w 2013 roku i od tego czasu trenowała w drużynach chłopców. Początkowo w składzie obok Moni było kilka innych zawodniczek, ale z każdym rokiem to grono malało. W ostatnim sezonie nasza zawodniczka była nie tylko jedyną dziewczyną w klubie, ale w całej lidze. Mimo to przez cały czas ciężko pracowała i dążyła do podnoszenia swoich umiejętności. Monia jest niezwykle ambitna i zdyscyplinowana, a Jej podejście do meczów i treningów zawsze stoi na najwyższym poziomie.

Urodzona w roku 2002 zawodniczka kończy wiek Trampkarza i będzie kontynuować swoją przygodę w bramce w innym klubie. Drużyna podczas zakończenia podziękowała Moni za wspólne chwile spędzone na boisku i przygotowała pożegnalną niespodziankę. Monia, wszyscy zawodnicy, trenerzy oraz działacze Klubu Górnik Brzeszcze, życzą Ci wiele radości i satysfakcji z gry w piłkę nożną, spełnienia sportowych i życiowych marzeń oraz wszelkiej pomyślności zarówno na boisku jak i poza nim. Z ciekawością będziemy śledzić Twoje dalsze losy i trzymamy za Ciebie kciuki.

Trener Sojka Marek

Powiązana galeria: